Marie Tilšarová & Kdo jsme my

Marie je autentická písničkářka. Její písně vznikají na základě vlastních prožitků – co žije zpívá, co zpívá žije.

Doprovodnou kapelu & Kdo Jsme My aktuálně tvoří Pavel Tilšar (perkuse, basa, zpěv) a Martin Penič (flétny, saxofony, zpěv).

Její písně vás vtáhnou, neb jsou ze života, dotýkají se míst i témat, která jsou nám všem společná. Jsou velmi lidské, moudře hluboké a někdy taky vtipné.

Kapela se stala vítězem festivalu Porta 2023.

Dále se stala finalistou Šance Muzikus 2023 a získala posty na festivalech OAMF Přeštěnice, Sázavafest, Malá Paříž, Okolo Třeboně, Petrova cihelna, Dotkni se Písku, Kulturní léto Měšice a účast v pořadu Karavana na Country radiu.

První album PUSŤ TO PO VODĚ, vydané v květnu 2021, má nádherné ohlasy. Písně na něm pomáhají posluchačům najít klid a radost v životě. I když se žánrem pohybují mezi folkem a popem, lidé je nazývají terapeutickými. Druhé album DOMŮ vyšlo v srpnu 2022 a pyšní se podobnými ohlasy. Obsahově navazuje na album první a tvoří tak spolu ucelený komplet.

„Její písničky hladí, jsou lidské, krásné, jdou pod hladinu a zároveň srší moudrostí, přítomností i živoucí radostí…“

Velmi úspěšné jsou také komponované pořady, kam si Marie zve „nehudební“ hosty. Večerů plných hudby, mluveného slova a smíchu se v Divadle Kampa zúčastnili spisovatelka Veronika Hurdová, kvantový fyzik Jan Rak, herečka a improvizátorka Simona Babčáková, labužnice života Vendy Šmídke Kociánová a herec a hledač rovnováhy Mario Kubec.

Písně

Souhvězdí Žen
Ezotariánka
Na Vodítku
Agnes a Zakázaná Hora

Videoklipy

Umět Šumět #homemade
Pusť to po vodě
Mozaika

Ukázky z koncertů

Komponovaný pořad s hostem

Kde si můžete koupit CD

Chci objednat Marii Tilšarovou & Kdo jsme my